On: "Bolelo Tě to?" Ona: "Co?!" On: "Když jsi spadla z nebe"

Listopad 2006

smsky

15. listopadu 2006 v 8:23 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Láska je líbezný květ, ale je třeba odvahy, abychom si jej šli utrhnout na kraj strašné propasti. Udělám cokoliv, abys toho nikdy nelitovala.
Naše láska naplňuje můj život štěstím, dává mu smysl a já diky Tobě vím, jak je nádherné milovat.
Ústa moje řeč ztratila, při pohledu na Tebe, Tvoje polibky a dotyky nechť jsou mým denním chlebem.
Mám ráda lásku, mám ráda tebe. Mám štěstí a jsi to ty, když pláču, pláčeš se mnou, když se směji, směješ se se mnou. Jsi sluníčko, které září, jsi naděje kterou neuhasím. Jsi moje láska.
Mám ráda když se směješ. Mám ráda tvoje vlasy, ústa, oči, tělo - proste všechno. Ty nejlepší slova co by to vyjádřili jsou - MILUJI TĚ!
Plamínek tvých oči je tak daleko. Dívám se do něj a vidím tebe a sebe, ale jen na malou chvíli. Na chvíli, která končí mým probuzením.
Jídlo, vodu, vzduch, potřebuje člověk, aby mohl žít, já potřebuju jenom Tvoji lásku, abych měl důvod tady být.
Srdce je jako uzamčená klenotnice, prázdné nebo plné. Někdy si dva lide své klenotnice navzájem odemknou a tak vznikne láska. Děkuji Ti za to, že jsi našla můj ztraceny klíč.
Dlouho jsem hledal a nevěděl co. A přesto, že neznal jsem svůj cíl, i přesto jsem šel dál. Teď už to vím, co hledal jsem tak dlouho, byla jsi to právě Ty má lásko!

Dalčí várka hezkých sms

15. listopadu 2006 v 8:22 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Ve svém živote potřebuji tři věci: tebe, slunce a měsíc. Slunce pro krásny den, měsíc pro krásnou noc a tebe napořád.
Nevím jestli Tě miluji, ale když Tě vidím, motýlci v mém břiše se mohou samou radostí ulétat a kolena se mi podlamuji štěstím. Tak pověz, miluju? Je tohle láska?
Miluješ pro krásu? Tak nemiluj mne, jsou i hezčí než já. Miluješ pro bohatství? Tak nemiluj mne, jsou i bohatší než já. Miluješ pro lásku? Tak miluj mne, protože nikdo Tě nemiluje tak jako já!
Pochybuj, že hvězdy září, že slunce vychází-zapadá, pochybuj o pravdě, může být lží, ale nikdy nepochybuj, že lidi jsou schopni lásky-že já jsem schopna lásky. Miluji Tě
Krása na tvých vlasech je jako milion perel, krása ve tvých očích je jako miliarda světel, láska naše jsme ty a já.
Utrhl jsem květinu, zvadla mi. Chytil jsem motýla, zemřel. Až pak jsem pochopil, že krásy je třeba dotýkat se srdcem.
Jsi moje sluníčko, jsi i můj mráček, písmenka posílám, neumím háček. V postýlce usínám, pláču jak dítě, pusinku posílám.
Chtěl bych být slzou a po tvé tváři se projít... Chtěl bych být malířem a tvou krásu zachytit... Chtěl bych Tě milovat.
Život mi přinesl mnoho radosti, krásných chvil a hlavně Tebe! Miluji Tě!
Jen jedna skutečná láska v živote člověka. Jen jedna na níž zaleží, jež roste a trvá na věky... v živote... ve smrti... společně jako jeden celek... sladká Lásko jsi má. Má jedna a jediná láska... na věky.

6. smsss

15. listopadu 2006 v 8:22 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Někdo mi řekl, že den má 24 hodin, hodina má 60 minut a minuta má 60 vteřin. Ale nikdo mi neřekl, že vteřina bez tebe je jako prázdné nekonečno.
Krásný den moje milovaná. Píši jen tak, abys věděla, že na Tebe stále myslím. Jsi pro mě tím nejdůležitějším na světe a já nemůžu celý den dělat nic jiného než myslet na to, kdy Tě uvidím. Miluji Tě...
Kdybych mel dar proroctví, rozumněl všem tajemstvím a obsáhl všechno poznání, ale lásku bych neměl, nic nejsem. Mám-li Tvou lásku, mám vše.
Podej mi svou dlaň a bude nám tu krásně, jen co listi opadá, začnou hvězdy na nebi tát. Chci jen na chvíli snít, na chvíli Tě mít, lásko.
Tyto poslední dny jsem moc šťastný. Dotkla jsi se mě tam, kde nikdo jiný. Dotkla jsi se mého srdce.
Až budeš u okna stát a hvězdy počítat, vzpomeň si, že Tě má tam v dáli někdo rád.
Dokonalosti se dosahuje maličkostmi, ale neznám jedinou maličkost, kterou bych na Tobě změnil. To znamená jediné...
Vstoupil jsi mého srdíčka přes moje oči - a brána se zavřela - navždy si tam zůstal, Lásko moje.
Miláčku, popral bych se kvůli Tobě s medvědem, prošel bych plameny pekla, šel bych za Tebou světa kraj, brodil bych se nekonečnými hlubokými bažinami, ledovými mrazivými plameny, vyprahlou sálající pouští...
Kdyby včelky sbíraly med tak intenzivně jako já Tebe miluji, celý svět by se topil v medu.

5 . várka smssss

15. listopadu 2006 v 8:21 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Andílku krásný, milovaný, jsi jako obrázek malovaný. Jsi krásná lásko moje, jako obloha bez mráčku, jako slunce, když se na mě směje...
Jsem jak loď opuštěná v oceánu plující po tichém moři. Při šplouchání vln, když se večer nachýlí, bych chtěl být s Tebou a pozorovat jak zapadá sluníčko.
Tato SMS je pro: nejmilejšího člověka na světe, člověka, kterého mám moc ráda, člověka, kterého si vážím a pro člověka, který je pro mě vším... JE PRO TEBE!
Představ si že prší a ty kapky deště, co k zemi padají, je moje láska k tobě. I kdyby byla ta největší bouřka, ty se nikdy nedozvíš, jak moc tě miluji.
Mám z Tebe zamotanou hlavu! Od chvíle, kdy jme se potkali, nemyslím na nikoho jiného než na Tebe.
Toužím po tvých rtech, toužím po tvých krásných dotycích, toužím zkrátka ... po tobě.
Vše je krásné, co se kolem Tebe točí, nejkrásnější je však pohled do Tvých očí.
Naše láska naplňuje můj život štěstím, dává mu smysl a já díky Tobě vím, jak je nádherné milovat.
Až když jsem potkala Tebe lásko, vím, co mi v živote chybělo.
Kdybych byl hudbou, celý den bych Ti hrál jedinou skladbu: 'miluji Tě' a doufal, že mě nikdy nebudeš chtít vypnout.

4. várka sms-ek

15. listopadu 2006 v 8:20 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Věděl jsem, že Tě miluji ještě před tím, než jsem Tě potkal. Věděl jsem, že jednou Tě musím najít. Děkuji Ti za to, že jsi.
Chtěl bych říct celému světu jak moc Tě miluji, jak moc pro mě náš vztah znamená. Nikdy nebudu milovat nikoho jiného než jen Tebe.
Láskou hoří moje srdce, ústa se toužebně chvějí. Modlitba ticha zní k tobě. Tebe chci, prosím vyslyš mě. Aspoň mi odpověz, miluješ mě?
Naše oči se míjejí jako dva poutníci na cestě za láskou. Jsou jako kniha. Stránku po stránce odhalují krásný příběh. Čtu ho znovu a znovu. Každý řádek se mi vrývá hluboko do mého srdce. Ty jsi můj spisovatel, já Tvoje čtenářka. Patříme k sobě. Miluji Tě.
Jak často mi připadá, když přivineš mě k sobě, že na světe jsi kvůli mě a já zas kvůli tobě.
Myslím teď na Tvůj vzácný úsměv. Vidím ho jako rozkvetlou květinu. Když si na Tebe vzpomenu, voníš rozkvetlou loukou a čerstvým sněhem zároveň.
Jsi samý smích a mě je s Tebou krásně. Tvého kamarádství si vážím nade vše, ale nevím jak zakrýt mám, že jsi pro mě víc než kamarád.
Za vlnkou poslední, smutno je a daleko... Ty ale můžeš vlnko, zeptej se ... A vlnka šeptne: Lásko, jak je Ti ... A bouře letí přes moře, království za jedno objetí...
Řekni,jak moc miluješ svoji lásku? Odpověděl bych: Víc než je moře široké, víc než je nebe vysoké.
Od první chvíle, kdy jsem Tě uviděl, cítil jsem, že jsem do Tebe zamilovaný. Miluji Tě navždy.

3. várka

15. listopadu 2006 v 8:19 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Každý z náš je jako anděl s jedním křídlem. Abychom mohli létat musíme se pevně obejmout a navždy zůstat spolu.
Jsi princ, co ve snu mě libá. Jsi rybář, co ho chytla ryba. Jsi má láska, něha i touha... Jsi báseň nekonečně dlouhá.
Když jsem s tebou, tak se směji, když jsem sama, tak se chvěji
Spousta lidí v mém životě mi dokázalo zlomit moje srdíčko na tisíce kousků, ale jen ty jsi mě vyléčil. Moje srdíčko je zase plné lásky, která z Tě největší části patří jen a jen tobě!
Nechej mě o Tobě snít, budu Tvým strážným andělem, nechej mě se na Tebe dívat, pro Tebe se stanu motýlem. Nechej mě Tě dobývat, svádět Tě, a obdivovat, nechej mě dotýkat, pusinkami zahrnovat. Nechej mě k Tobě připlavat, ve snech Tě navštěvovat, nechej mě o Tobě povídat, v tajnosti Tě zbožňovat.
Tvé oči jsou jak vodní hladina, třpytivé jak hvězda jediná, kouzelné jak okno do mé duše, zasáhnou jak střela z kuše. Tvé rty jsou jak sladká zahrada, jak obloha když slunce zapadá, žhavé jsou jak láva vyvřela vpálí vždy otisk do těla... miluju Tě!
Toužím vzít Tě do náručí, zavřít oči a na chvíli zadržet dech. Chci, aby se tento moment zdal jako věčnost, tak jako v mých snech, že kterých se nechci nikdy probudit.
Po ničem netoužím, tak jako po tobě, bez Tebe jsem jako tělo bez duše. Stýská se mi
Když měsíc skryl se v stínu Země, přání své jsem zašeptal, aby cit jenž polapil mě, Tvé srdíčko rozehřál. Věřím v silu Luny svitu, když teď o Tvé krase sním, jenže právě chybíš mi tu, kéž Tě brzy uvidím!
Posílám ti dopis, snad srdce plné lásky, a píši ti o tom. Rád hladil bych tvé vlásky. Posílám ti polibek, na ústa i na tvář, a v řádcích ti povídám, moc rád Tě mám.

2. várka krásných sms

15. listopadu 2006 v 8:19 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Když se budeš cítit nejhůře, tak si můžeš vzpomenout na jednoho človíčka který Tě má stále rád-sem to přeci já! Tvá...
Když se budeš cítit nejhůře, tak si můžeš vzpomenout na jednoho človíčka který Tě má stále rád - jsem to přeci já! Tvá...
Chybíš mi víc než chybí princezna svému princi, víc než chybí zpěv ptáků korunám stromů, víc než chybí voda vyschlému říčnímu korytu, víc než chybí meč a zbroj udatnému rytíři, víc než chybí střevíček pohádkové Popelce, víc než chybí bohu lásky jeho šíp. Chybíš mi víc, než kdokoli jiný na tomto světě!
Včera večer jsem posílala svého anděla strážného, aby Tě hlídal. Za chvíli se vrátil, usmál se a řekl: Anděl nemůže hlídat anděla.
Jen jediný cit dokáže spojit dva lidi na celý život, je to láska. Jsem rád, že tento cit prožívám právě s Tebou.
Chtěla bych byt slzou, narodit se ve tvých očích, stékat ti po tváři a zemřít mezi tvými rty.
Jen tvá ruka rozhoduje, co s mým srdcem dále bude, bud ho pustí do propasti, nebo ho už nikdy neopustí.
Kdyby moje srdce umělo zpívat, byla by to ta nejkrásnější píseň a jen pro Tebe.
Tvá krása je jako rozkvetlá růže pod sluneční oblohou. Tvé rty jako krásny západ slunce nad mořskou hladinou a Tvé vlasy jako něžná vůně vanoucí zahradou.
Miláčku, proč slavit svatého Valentýna právě 14.února? Každý den, kdy jsme spolu je přece dnem zamilovaných.

1 . pěkná várka více sms

15. listopadu 2006 v 8:17 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Jsi jako sluníčko, které umí zahřát, jsi jako med, tak sladká. Jsi jako medvídek, tak heboučká. Jsi mé štěstí, po kterém mé srdce touží!
Ani ta nejhezčí básnička, ani to nejhezčí vyznání lásky nedokáže říci, co ti chci sdělit a dát. Chci ti říct, jak moc tě miluji a dát ti tu nejsladší pusu na světě. Chci aby sis uvědomila, že jsi pro mě všechno
Mám z Tebe zamotanou hlavu! Od chvíle, kdy jme se potkali, nemyslím na nikoho jiného než na Tebe.
Mám jen jediné přání, přeji si být s tebou, den za dnem do konce věku, přeji si povoleni udělat Tě šťastným a dat ti celý svět.
Každým okamžikem Tě miluji víc a víc. Dnes více než včera a méně než zítra.
Tak jako roztává led pod paprsky slunce, roztávám já pod tvými polibky...
Ve svých dlaních chráním květ něžné lásky. Možná rozkvete nebo zůstane ukrytý... Vím, že mi navždy zůstane a je jedno v jaké podobě, protože umí krásně hřát a posílit.
Král má svou korunu, Bůh má své nebe a já můj milý, já mám jen Tebe!
Jsi jako slunce, které mě ráno probouzí a jsi jako měsíc, co mě přikrývá svým světlem. Jsi všechno krásné i zlé. Prostě jsi. Jsi se mnou. A to pro mě tak moc znamená.
Ať je srdce šťastné či třpytící, vždy potřebuje ještě jedno k sobě... Jsem moc šťastný, že jsem Tě našel.

s tebou

15. listopadu 2006 v 8:16 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Krásně je milovat, krásné je žít, krásné je vzpomínat, ale nejlepší je s Tebou být!

Miluji tě

15. listopadu 2006 v 8:16 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Od té doby co tě znám, krásný pocit v srdci mám. Nezapírám, láska to je, patří Ti teď srdce moje. Miluji Tě

pozdě večer

15. listopadu 2006 v 8:16 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Když pozdě večer usínám, jen na Tebe vzpomínám! Zrovna padá hvězdička a přeji si, abych vešla do Tvého srdíčka. Hvězdička spadla a mě nezbývá než naděje, že na mě vzpomínáš, tak jako já na Tebe!

podívej se

15. listopadu 2006 v 8:15 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Podívej se na hvězdy, uvidíš minulost. Podívej se do svého srdce, uvidíš budoucnost. Podívej se na svuj mobil a uvidíš kdo tě má rád.

s14

15. listopadu 2006 v 8:15 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Kdyby polibky byly vodou, dala bych Ti moře. Kdyby bylo objetí lístkem, dala bych Ti les... a jestli je láska život, pak já dám Ti svůj.

s12

15. listopadu 2006 v 8:15 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Každý človek si přeje být milován, ale jen někteří mají to štěstí a proto nezapomeň, že právě tebe miluji já!

s11

15. listopadu 2006 v 8:14 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Už vím, proč je volnost pro ptáky tak důležitá... mohou roztáhnout svá křídla a rozletět se kamkoli. Mým největším přáním je, aby se Tvá křídla dotýkala mých a aby nosila mé srdce...

s10

15. listopadu 2006 v 8:14 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Nikdo nedokáže ve mně vyvolat pocit, že žiji, že jsem vyjímečná a nebo že jsem šťastná, tak jako to umíš Ty. Ať jsem kdekoli, Ty jsi se mnou, i když jenom v myšlenkách a v srdci. Jsi úžasná součást mého života a vím, že kdybychom se nebyli potkali, stále bych hledala štěstí!

s9

15. listopadu 2006 v 8:14 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Chtěl bych být letním vánkem, který Tě pohladí. Letním horkým sluncem, které Tě zahřeje. Chtěl bych být Tvým srdcem, které v Tobě bije. Láskou, která v Tobě žije.

s8

15. listopadu 2006 v 8:13 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Myslet na tebe znamená snít, cítit tě u sebe znamená být, líbat tě na těle znamená chtít, usínat vedle tebe znamená žít.

s7

15. listopadu 2006 v 8:13 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Bůh stvořil tři světla, jedno svítí ve dne, jedno v noci, ale to nejkrásnější vložil do tvých očí.

s6

15. listopadu 2006 v 8:13 | MaCicKa009 |  SMS - vyznání lásky
Kdyby byly polibky vodou, dal bych ti moře. Kdyby bylo objetí lístkem, já dal bych ti les. A jestli je láska život, pak já dám ti svůj.