On: "Bolelo Tě to?" Ona: "Co?!" On: "Když jsi spadla z nebe"

Prosinec 2010

CD

17. prosince 2010 v 22:06 | MaCicKa009 |  Smutné povídky..:-*

Byl jednou jeden ..... chlapec, který se narodil s nemocí. Byla to nevyléčitelná nemoc. V 17 letech..... mohl každou chvíli umřít. Žil stále jen stáhnutý v domě, pod dohledem své matky. Jednou už toho ale měl dost, a tak se rozhodl, jednou jedinkrát si vyjít. Poprosil svou matku o dovolení a ona mu to umožnila. Když se procházel svou čtvrtí, viděl množství obchodů.
Když šel okolo obchodu s hudebninami, uviděl nádherné děvče, asi v jeho letech. Byla to láska na první pohled. Otevřel dveře a vstoupil dovnitř. Nedíval se po ničem jiném, jen po ní. Stále více se blížil k přepážce, kde stála. Podívala se na něj a s úsměvem se zeptala: "Můzu vám nějak pomoci?" Během toho si myslel, že je to ten nejpěknější úsměv, který ve svém životě viděl. Pocítil potřebu ji políbit právě v tomto momentu. Koktavě jí odvětil:
"Ano, eeehhh, uuuhhh... rád bych koupil jedno CD." Bez přemýšlení vzal první CD, které uviděl a zaplatil. "Chceš ho zabalit?" zeptalo se děvče zase s úsměvem. Odpověděl že ano, a kýval souhlasne hlavou; ona šla dozadu a pak přišla se zabaleným balíčkem, který mu předala. On si jej vzal a opustil obchůdek. Odešel domů a od toho dne navštěvoval tento obchod každičký den, aby koupil nějaké CD. To děvče stále balilo jednotlivé CD a on si je pak vzal domů, položil je nerozbalené do šuplíku. Příliš se styděl, než aby pozval to děvče, aby si s ním vyšla. Ačkoliv už to zkoušel, nešlo mu to.
Jeho matka se pokusila ho v tom povzbudit, aby se další den odvážil, a on se chytl za srdce a, ... a vyšel odvážne k obchodu. Koupil si CD a jako vždy ho dostal zabalené. Vzal CD a když se ona nedívala, rychle ji nechal na pultu lístek se svým telefonním číslem a vyběhl z obchodu ven.

"......Crrrrrr !!!"

Matka zvedla sluchátko: "Ano?", byla to ona, ptala se na jejího syna; matka naprosto zničena začala plakat a řekla: "Ty to nevíš? ... Včera zemřel."
Bylo příliš dlouho ticho, až na pláč matky, který se v sluchátku ozýval. Pozdeji vstoupila matka do pokoje svého syna, aby si jej připoměla.
Rozhodla se začít s tříděním jeho věcí. Otevřela šuplík a k jejímu překvapení se tam tyčily hory CD, které nebyly ani rozbalené. Byla zvědavá, bylo tam tolik k vidění a ona se nemohla udržet.
Vzala jedno, sedla si na postel a začala rozbalovat CD a nasla u něj přilozený i kus papíru. Matka ho vzala do ruky a začala číst. Stálo na něm: "Ahoj! Jsi fakt milý, chtěl by sis se mnou někdy vyjít? Mám tě ráda.... Sofia."
S hlasitou emoci otevřela matka ješte jedno CD, a i z něj vypadl list papíru, ze všech balíčků ....... na všech bylo napsáno to samé...

***
Ponaučení: Život je už takový, proto nikdy nečekej na zířek, když máš někomu říci, že ho máš rád! Zítra na to můze být už příliš pozdě.

...Odpoledne

17. prosince 2010 v 22:04 | MaCicKa009 |  Smutné povídky..:-*
Je sychravé podzimní odpoledne, ulicemi plynou davy nevšímavých, ustaraných a tak neskutečně monotónních lidských postav. Všechny jsou zabrány do svých vlastních starostí všedního, ničím nezajímavého dne. Nikdo si nevšimne dívky kráčející středem té živé masy. Dívky s nepřítomnýma, uplakanýma očima. Nikdo se na chvíli nevytrhne z každodenního stereotypu. Nikdo se nezeptá, zda nepotřebuje pomoci, zda je vše v pořádku. Dívka bezmyšlenkovitě kráčí ulicemi. Už není schopna přemýšlet, ne, teď už ne. Její mysl zůstala na té křižovatce. Stále před očima vidí jeho krásné hnědé oči a nádherně tvarované rty, jak se s ní ač nerady, pro dnešek loučí a zároveň slibují další krásné zážitky. Ani jeden však ještě netuší, že je to naposled. Naposled v tomto životě. Naposled v tomto světě. Naposled co se mohou vzájemně podívat do očí a říct si ta dvě magická slůvka. "Miluji tě" řekne mladík a jeho tvář se rozzáří v láskyplném úsměvu. "Však já tebe taky" odpoví skoro rutinně dívka. Kdyby jen tehdy tušila. Auto se pomalu rozjíždí. Dívka odchází směrem k nedalekému domu. Už zavírá domovní dveře. Najednou uslyší strašnou ránu, zvuk rozbitého skla a nepřetržitý zvuk klaksonu. "Tome néééééé!!!" Doběhne na křižovatku, kde už se tvoří hlouček všudypřítomných čumilů. "Zavolejte někdo záchranku, prosím rychle! Tome no tak prober se, prosím!" ... Už je pozdě, mladík už nevnímá všechno to dění kolem něho. Nevnímá marné snažení záchranářů o jeho život. Nevnímá slzy své milované. Dívka stojí na rohu křižovatky a dívá se za černou dodávkou. Zhroutil se jí život. Chtěla mu toho tolik říct, jak moc s ním byla šťastná, jak milovala jehočokoládové oči, krásné rty, jeho bezchybnou povahu. Proč jen se to muselo stát, proč nám?! "Miluji tě, Tome!" Dívka prošla snad už celé město, už nemůže přemýšlet, nejde to! Najednou se ale znovu ocitla na té křižovatce. Tady. Tady se to stalo. Tady se jí zhroutil celý svět! Ale za okamžik budou zase spolu, pomylela si... "MILUJI TĚ" vykřikla dívka a vstoupila do silnice...

13 rad do života

17. prosince 2010 v 21:55 | MaCicKa009 |  Vaše myšlenky...:-*
13 rad do života
1. Nemiluju Tě proto, co jsi, ale pro to, co jsem já, když jsem s Tebou.
2. Nikdo si nezaslouží Tvé slzy a ten, kdo si je zaslouží, udělá vše proto, abys je nemusel(a) prolévat.
3. I když Tě nikdo nemiluje tak, jak bys chtěl(a), neznamená to, že Tě nemiluje celou svojí duší.
4. Opravdový přítel je ten, kdo Tě drží za ruku a dotýká se Tvého srdce.
5. Nejhorší způsob jak pocítit, že ti někdo chybí, je posadit se a uvědomit si, že už nikdy nebude Tvůj.
6. Nikdy se nepřestávej usmívat, když jsi smutný, protože nikdy nevíš, kdo se může zamilovat do Tvého úsměvu.
7. Možná, že neznamenáš nic pro svět, ale pro někoho můžeš znamenat celý svět.
8. Neztrácej čas pro někoho, kdo ho nechce trávit s Tebou.
9. Možná, že bůh chce aby jsi poznal zlé lidi před tím, než poznáš ty dobré, abys mohl být dostatečně vděčný, až je konečně poznáš.
10. Neplač pro to, co skončilo, ale usmívej se na to, co přijde.
11. Stále budeš narážet na někoho, kdo Tě bude kritizovat, neztrácej ale věř a věnuj svou pozornost tomu, čemu budeš věřit, dvakrát tolik.
12. Staň se lepším člověkem a ujisti se, že víš dobře, kdo jsi, předtím, než poznáš někoho.
13. Nespěchej, nejkrásnější věci přicházejí, ať je čekáš či nikoliv. A nezapomeň!! VŠE, CO SE DĚJE, SE DĚJE Z NĚJAKÉHO DŮVODU.

Anglické motta

17. prosince 2010 v 21:46 | MaCicKa009 |  Motta :-*
I can by only myself....sorry if that is hell for you. (Mohu být jen sám sebou... sorry, jestli je to pro tebe peklo.)
Wisch I could be a better person.(Přál bych si být lepším člověkem.)
If loving you was wrong, I don´t want to be right.( Jestli to, že jsem tě milovala bylo špatné, potom nechci dělat správné (dobré) věci)
I only wear black, until they make somethink darker.(Nosím pouze černou, dokud nevymyslí něco temnějšího.)
I hid my feeling behind a smile. (Skrývám svůj pocit za úsměv.)
Wish I was as invisible, as you make me feel.(Přál(A) bych si být tolik neviditelný(á) , jak se kvůli tobě cítím.)
Boys break hearts, so why don´t girls break their necks?(Kluci lámou srdce, tak proč jim holky nezlomí krky? )
You ask me what is wrong and I said NOTHIN, then I turned aroun and whispered EVERYTHIN.(Zeptal(a) ses mě co je špatně a já řekl (a) NIC, pak jsem se otočil(a) a zašeptal(a) VŠE.)
I have fallen down, from heaven.(Spadl(a) jsem dolů, z nebe.)
That you know my NAME dosen´t mean that you know ME.(To, že znáš mé JMÉNO, neznamená, že znáš MĚ.)
Where can you run to escape from yourself?(Kam máš běžet, abys utekl sám sobě?)
You can run, but you can´t hide...(Můžeš běžet, ale neschováš se.....)
Sometimes, the person who you fall for, isn´t ready to catch you.( Někdy, člověk kvůli kterému (pro kterého) padáš není připraven tě chytit.)
Why does free love cost so much?...(Proč láska zadarmo stojí tolik?)
Jus´t because I don´t care dosen´t mean that I don´t udersand.(To, že mě to nezajímá, neznamená, že tomu nerozumím.)
Maybe, when he broke my heart , he forgot that I coul feel....(Možná, že když mi zlomil(a) srdce, zapomněl(a), že mám city.)
You can´t not kill what you did not create....(Nemůžeš zabít to, co jsi nevytvořil(a).)
Fallen angel go to the hell.(Padlý anděli, jdi do pekla., Nebo spíše i Padlý andělé jdou do pekla)
Just because I´m not crying dosen´t mean that I´m ok.tohle mne taky nadherne vystihuje. (To, že nepláču, ještě neznamená, že jsem v pořádku.)
I hurt myself so you can´t.(Zranil(a) jsem se sám(a), taže ty (už) nemůžeš.)
Never again will my tears fall for you.....(Nikdy více pro tebe neuroním slzy.....)
Sorry, I can´t be perfect.(Sorry,ale já nemúžu být perfektní)

ahoj

17. prosince 2010 v 12:53 | MaCicKa009
Ahoj zlatíčka.. tak jak si užíváte Vánoční čas?... máte někoho s kým se o něj dělíte ?:)))))

Macinka